רפאל נדל”ן: השקעות נדל”ן בגרמניה – הכירו את העיר לייפציג

השקעות נדל”ן בארץ ובחו”ל מהוות את ההשקעה הכלכלית הנבונה והמשתלמת ביותר בעשורים האחרונים ונדמה שכך גם תהיה בעשורים הבאים. המשבר הגדול של 2008 גרם להאטה בכלכלה הגלובלית וכיום ישנה צמיחה שנועדה להתגבר על המשבר ולהתחיל לפרוח. מצב זה רלוונטי מאוד עבור שוק הנדל”ן, במיוחד כאשר מדובר על השקעות נדל”ן בחו”ל.

מאת: רפאל נדל”ן

רפאל נדל"ן
לייפציג

דוד רפאל, בעלי קבוצת רפאל נדל”ן, אשר בין היתר משווק את פרויקט מגדלי ההשכלה, מציין כי על מנת להשקיע בנדל”ן בחו”ל יש לבחור עיירה מתפתחת שההשקעה בנדל”ן תגדל בטווח הקצר. עיירה כזו היא לייפציג.

לייפציג שבגרמניה נחשבת למוקד ההתעניינות הכלכלית והנדל”נית באירופה. גרמניה, שנחשבת כעת לאחת המדינות היציבות והעשירות באירופה, מצמיחה את הקרקע לפיתוח ערים חדשות וקוראת ליזמים זרים להשקיע. בתוך כל זה, לייפציג היא עיירה בעלת חוזק כלכלי כי היא מיישבת בתחומה מספר אלמנטים יציבים כמו מפעלים של חברת המכוניות פורשה, חברת הרכב ב.מ.וו  וחברת התחבורה העירונית שפתחה. כמו כן, לייפציג היא עיר בעלת תרבות מפוארת וכן עיר עם אוניברסיטה גדולה.

השטח של העיירה הוא פי 6 מתל אביב והיא העיר ה-13 במספר מבין 76 הערים הגדולות בגרמניה. היא ממוקמת בלב מזרח גרמניה ולכן היא שער גם למזרח אירופה ומהווה גב כלכלי. נתונים אלו, מסבירים בקבוצת רפאל נדל”ן, הופכים את לייפציג למבוקשת מאוד וכך גם הביקוש לדירות בה והשווי שלהן.

Similar Posts