| |

נתניה – פנינת נדל”ן להשקעה ולמגורים!

נתניה נחשבת לאחת הערים המתפתחות ביותר בישראל ולפנינת נדל”ן שעדיין לא האמירה לממדים שמתאימים לעשירים בלבד. הנהירה לכיוונה, פיתוח שכונות חדשות ושינוי פני העיר גם מבחינת חינוך, גם מבחינת תרבות וגם מבחינת תחושת הביטחון, נותנים את אותותיהם וכיום הביקוש למגורים באזור נתניה עולה. על כן, רכישת דירה בנתניה לצורך מגורים או רכישה לצורך השקעה, בתקופת זמן זו יכולים להיות משתלמים מאוד לכל מי שיבצע זאת.

מאת: רפאל נדל”ן – צוות האתר

 

רפאל נדל"ן
טיילת נתניה

קבוצת רפאל נדל”ן משווקת זכויות לדירה עתידית בנתניה בצמוד לחוף הים בפרויקט הנקרא “נתניה על הים” במחיר נמוך מהממוצע. רכישת דירה בפרויקט זה מבטיחה זכות על הקרקעות בנתניה שצמודות לים, אשר נחשבות לקרקעות מבוקשות מאוד בשוק הנדל”ן הישראלי מהסיבות הבאות:

  • סמיכות לחוף הים – קו החוף של מדינת ישראל ידוע בפופולאריות הגדולה שלו מבחינת נדל”נית ומשום שקו החוף הוא מצומצם, החלקות לבניה הולכות ונגמרות. לכן, הבטחת הזכות היא משמעותית ביותר.
  • שינוי פני העיר – נתניה היא עיר מתפתחת שהופכת להיות קהילתית עם השנים ומציעה לתושביה שירותים מתקדמים של תשתיות, תחבורה, חינוך, תרבות ואיכות חיים גבוהה.
  • הפשרה מהירה – אחת הבעיות ברכישה של קרקעות חקלאיות היא סוגיית ההפשרה שיכולה להתארך מעבר למצופה. על כן, רפאל נדלן הבטיחו ללקוחותיהם בפרויקט מגדלי ההשכלה תל אביב החזר כספי מלא בתוספת ריבית והצמדה, במקרה והקרקע לא תופשר בזמן שנקבע מראש. חשוב לציין שקרקעות שנמצאות בסמוך להתפתחות בניה עירונית כמו בנתניה, מבטיחות הפשרה מהירה יותר ולכן הרווח מההשקעה ייראה בצורה משמעותית בעתיד הקרוב.

דוד רפאל הוא יזם נדל”ן בעלים של רפאל א.ג יזמות בע”מ. 

Similar Posts