ציור של תמונה עירונית בניו גרסי להמחשה בלבד

נדל"ן בניו- ג'רזי – 5 סיבות למה כדאי להשקיע דווקא עכשיו

שוק הנדל"ן האמריקני קורץ למשקיעים ישראלים רבים והאפשרות לקבל כיום משכנתא בארה"ב כתושב זר יוצרת הזדמנויות רבות להשקעות כדאיות לאור ההתאוששות ההולכת וגוברת בשוק הזה. אחד המקומות לרכישת נדל"ן בארה"ב היא מדינת ניו-ג'רסי הסמוכה לניו יורק. השקעה בנדל"ן בניו-ג'רסי כדאית מכמה סיבות, אבל כמו בכל אזור ומדינה אחרים בארה"ב יש לבדוק את מיקום הנכס המוצע למכירה ואת הכדאיות שלו מכל הבחינות עוד לפני הניגשים לבצע עסקת רכישה כזו או אחרת .

 השקעה כדאית במחוז ברגן קאונטי – ניו ג'רסי

הסיבות העיקריות לכדאיות השקעות נדל"ן בניו ג'רזי מעבר לכדאיות השוק הכללית הן רבות ומגוונות, והנה העיקריות שבהן :

  1. חינוך – מערכת חינוך ובתי ספר מצוינים, אוכלוסייה איכותית ותוכניות העשרה לילדים מחוננים וממוצע גבוה בתוצאות ה SAT, המקביל למבחן הפסיכומטרי הישראלי .
  2. קרבה לעיר ניו יורק – מחוז ברגן קאונטי נמצא בסמיכות לעיר ניו יורק, דבר המעלה את איכות החיים בכמה רמות .
  3. איכות חיים – איכות החיים במחוז זה מבוססת על סביבה שקטה וירוקה וחיי קהילה נרחבים לכל המשפחה .
  4. מימון – בניו ג'רסי יש אפשרויות למימון וקבלת משכנתא בריביות טובות .
  5. לוח זמנים ותנאי השוק – תנאי השוק הנוחים ולוח הזמנים הכרוך בתהליך קניית נכס בניו ג'רסי הופכים את האזור למאוד כדאי ומבוקש .

 השקעה בניו ג'רסי – השקעה בחינוך

משפחות רבות בארה"ב מחשיבות את מקום מגוריהם לפי מערכת החינוך המקומית. מחוז ברגן קאונטי ידוע במערכת החינוך המעולה שבו ובבתי ספר מצוינים המקבלים הכרה כלל ארצית. בוגרי מערכת החינוך מקבלים ציונים גבוהים במיוחד במבחני ה SAT ומתקבלים לאוניברסיטאות היוקרתיות ביותר בארה"ב וכן קיימות באזור תוכניות העשרה רבות במקצועות רבים המקדמים את רמת החינוך במקום עוד יותר .

 רכישת נכסים בניו ג'רסי – עם איש מקצוע

בכדי למצות את הפוטנציאל הטמון ברכישת הנדל"ן בניו ג'רסי יש לפנות למומחה להשקעות נדל"ן באזור זה כדי לקבל את כל הנתונים הנדרשים על מנת להגיע להחלטה מושכלת ככל הניתן.ד

Similar Posts