ציור של עיירה אמריקאית טיפוסית להמחשה בלבד

נדלן בארה"ב: במה כדאי להשקיע – בתים פרטיים או בנייני מגורים?

אתם מחפשים אחר השקעות נדל"ן באמריקה מניבות בהם תוכלו להשקיע את החסכונות שלכם ? אם עוד לא שמעתם על כך, זה המקום לגלות לכם כי שוק הנדלן בארה"ב נמצא בהתאוששות ומומלץ מאד לבדוק מה הוא מציע לכם. משבר הנדל"ן שסחף את ארצות הברית הותיר אחריו שובל של נכסים רבים שנמכרים במחירים נמוכים מערכם האמיתי. בנוסף לכך,…

אתם מחפשים אחר השקעות נדל"ן באמריקה מניבות בהם תוכלו להשקיע את החסכונות שלכם ? אם עוד לא שמעתם על כך, זה המקום לגלות לכם כי שוק הנדלן בארה"ב נמצא בהתאוששות ומומלץ מאד לבדוק מה הוא מציע לכם.

משבר הנדל"ן שסחף את ארצות הברית הותיר אחריו שובל של נכסים רבים שנמכרים במחירים נמוכים מערכם האמיתי. בנוסף לכך, שער הדולר הנמוך עדיין מוכיח כי השקעה בנדל"ן בארה"ב יכולה להיות השקעה מאד כדאית ורווחית. אחת השאלות שמתעוררות בקשר להשקעה בנדל"ן בארה"ב היא איפה עדיף להשקיע – בבנייני מגורים או בבתים פרטיים?

השקעה בבתים פרטיים

אזורים מבוקשים להשקעה בארה"ב הם סיאטל, דאלאס, פלורידה בפורט לודרדייל וכדומה. בפלורידה ניתן למצוא בתים פרטיים במחירים מאד נמוכים הכוללים 4 חדרים שתי אמבטיות, חצר וחניה במחיר מופחת של  30% עד 40% מערכם האמיתי. החזר התשואה על השקעה כזו נע בין 13% ל 15% והטיפול השוטף נמסר לחברת ניהול מקומית הגובה את שכר הדירה ואחראית את כל התחזוקה השוטפת של הבית. החברה גם דואגת לשוכר כל הזמן כי אחרת היא לא מרוויחה כלום מניהול הנכס .

השקעה בבנייני מגורים

השקעה בבנייני מגורים גם היא נחשבת להשקעה מאד אטרקטיבית כיום בארה"ב. קניית נדל"ן בארה"ב  בדירות בבנייני מגורים מאד משתלמת והחזר התשואה יכול להגיע גם ל-15% ואף יותר. בעקבות משבר הנדל"ן בארה"ב וההחמרות על מתן משכנתא הפכו דירות רבות למאוד אטרקטיביות לשוכרים, כך שבעת רכישת דירה בבניין מגורים תמיד ימצא שוכר שישכור את הדירה .

השקעה בנדל"ן בארה"ב – השקעה כדאית

מסתבר שגם השקעות בבתים פרטיים וגם השקעות בדירות בבנייני מגורים יכולות להיות מאד רווחיות. שוק הנדל"ן בארה"ב כיום נחשב למאוד ריווחי והוא מהמפותחים והמצליחים בעולם. אך למרות ההבטחה של השוק אין להיכנס אליו בעיניים עצומות ויש להכיר אתו היטב לפני שמתחילים לפעול, וזאת מכיוון שלכל מדינה ואזור בארה"ב יש מרכיבים מיוחדים שיש לקחת בחשבון שנקבעים על פי פרמטרים כלכליים, חברתיים ופוליטיים .

Similar Posts