מתוך News1 – דוד רפאל בעלי קבוצת רפאל נבחר לאיש הנדל”ן של השבוע

יזם חדש בא לעיר –  דוד רפאל אשר צבר את הונו בקרקעות חקלאיות וכיום המשווק של מגדלי ההשכלה תל אביב – מגדל דירות ייחודי במרכז העיר.  ומבטיח רשת ביטחון ללקוחותיו במידה והוועדה המחוזית לא תאשר את ההתקדמות. 

דוד רפאל, הבעלים של קבוצת רפאל נדל”ן הוא בעל ניסיון רב בעסקי נדל”ן. רפאל רכש מקרן ריאליטי מגרש במזרח תל אביב ושילם 38 מיליון שקל במטרה לבנות מגדל בן 21 קומות ו – 82 דירות, שאת כולן הוא מתכוון למכור במחיר נמוך מהממוצע לקבוצת רכישה שהוא מקים בימים אלו. הפרויקט עתיד לכלול גם שטחי מסחר ומעונות לסטודנטים.

אחד היתרונות הבולטים של קבוצת רפאל בבעלותו של דוד רפאל היא שהיא מציעה רשת ביטחון ייחודית ראשונה מסוגה שמבטיחה לחברי קבוצת הרכישה רק רווח ולא הפסד.

דוד רפאל מספר כי הוא הגיע לעסקי הנדל”ן לפני יותר מ-20 שנה והתמקד בעיקר בקרקעות חקלאיות שכללו רכישת מגרשים והשבחתם. כיום מחזיק רפאל מגרשים בכל עיר כמעט ואת הון שצברה קבוצת רפאל מכך, הם משקיעים עתה בבנייני מגורים.

עם זאת, קבוצת רפאל לא זנחה את ענף הקרקעות החלקאיות וממשיכה לרכוש קרקעות ולהניב מהן רווח הוגן. הסיבה להתרחב גם לעסקי המגורים, מציין דוד רפאל, היא הביקוש הגבוה לדירות בישראל.

רפאל מציין בכתבה כי הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה אישרה את הריסת הבניין הישן של בזק, וקבוצת רפאל עתידה להקים על המגרש שלושה פרויקטים: מגדל מגורים בן 21 קומות, 82 דירות; מרכז מסחרי בן 5,300 מ”ר ובנין בן 10 קומות למעונות סטודנטים, 80 חדרים. במסגרת קבוצת הרכישה כל חבר ישלם בין 1.33 ל-1.65 מיליון שקל, מה שמהווה מחיר מציאה יחסית למיקום האטרקטיבי ותנאי המגורים.

בכתבה ציין רפאל” זהו מחיר מציאה! היום מוכרים דירות 4 חדרים קטנות, 80-70 מ”ר, ישנות, יד שנייה, באיזור, ב-1.8 מיליון שקל. חברי קבוצת הרכישה ירכשו גם כאן, כמו בפרויקטים דומים אחרים, דירה בזול, כי הם חוסכים הוצאות שיווק ומימון!”

קראו את הכתבה:

קבוצת רפאל

Similar Posts