לוגו כלכליסט

מפתיע? מחירי הדירות בעוטף עזה ובישובי הדרום עלו בכ-200%

בכתבה שהתפרסמה באתר כלכליסט דווח כי על פי נתוני משרד השיכון, משנת 2008 ועד היום זינקו מחירי הדירות בעוטף עזה בשיעור נומינלי של 89% ובשיעור ריאלי של 59%, זאת למרות ירי הטילים והמבצעים הצבאיים ברצועה. מאת: רפאל נדל"ן על פי הכתבה, לא כל העלייה מיוחסת לעליית המחירים הכללית שנרשמה בישראל, אלא אל כניסתם של משקיעים…

בכתבה שהתפרסמה באתר כלכליסט דווח כי על פי נתוני משרד השיכון, משנת 2008 ועד היום זינקו מחירי הדירות בעוטף עזה בשיעור נומינלי של 89% ובשיעור ריאלי של 59%, זאת למרות ירי הטילים והמבצעים הצבאיים ברצועה.

מאת: רפאל נדל"ן

על פי הכתבה, לא כל העלייה מיוחסת לעליית המחירים הכללית שנרשמה בישראל, אלא אל כניסתם של משקיעים שמשכירים דירות בשדרות וביישובים הסמוכים לאלפי הסטודנטים במכללת ספיר. לפני 2008, מחירה הממוצע של דירה בשדרות היה 270 אלף שקל לערך והיום המחיר עומד על 670 אלף ש"ח.

כמו כן, מציינים בכתבה כי שיפור התחבורה באזור הדרום הביא לעליות מחירים בערים כמו נתיבות, באשר שבע, דימונה, אשקלון ואשדוד. התחבורה ובראשה הרכבת, הביאה להתקצרות המרחק מהדרום למרכז, מה שהשפיע על הביקוש בערי הדרום.

קבוצת רפאל נדלן, משווקת מגדלי ההשכלה תל אביב, דוגלת בייעול וצמיחה מתמידים, מה שמתאפשר על ידי יישום עקרון איחוד השירותים. אצלנו, כל תהליכי הפרויקט, מתבצעים תחת מטרייה אחת, למזעור סיכונים ושמירת האינטרסים של הלקוח באשר הוא.

Similar Posts