כתבה ממגזין נדלן היום לגבי שוק ארהב מול שוק סין

מה צריך לבדוק לפני השקעת נדל"ן בארה"ב? – קבוצת רפאל נדל"ן

השקעות נדל"ן באמריקה נחשבת כיום להשקעה בטוחה ממגוון רחב של סיבות:. השכרת הנכס מביאה תשואה יפה על גובה ההשקעה, ובה בעת יכולת המימוש של הנכס ברווח שיימכר בעוד כמה שנים. כמו כל שוק, גם כשהדברים נראים ורודים אין להכנס לתחום הנדל"ן ללא בדיקות מקיפות ביותר, שכן מדובר בלא מעט כסף שיושקע. בכל תחום השקעות יש…

השקעות נדל"ן באמריקה נחשבת כיום להשקעה בטוחה ממגוון רחב של סיבות:. השכרת הנכס מביאה תשואה יפה על גובה ההשקעה, ובה בעת יכולת המימוש של הנכס ברווח שיימכר בעוד כמה שנים. כמו כל שוק, גם כשהדברים נראים ורודים אין להכנס לתחום הנדל"ן ללא בדיקות מקיפות ביותר, שכן מדובר בלא מעט כסף שיושקע. בכל תחום השקעות יש רמת סיכון מסויימת וגם אם הדברים נראים כרגע מבטיחים אין להקל ראש גם בהשקעה מסוג זה .

מאת קבוצת רפאל נדל"ן

הדברים החשובים הטעונים בדיקה

בכדי להכנס לתחום השקעות נדל"ן בארה"ב מומלץ לעבור עם חברה בעלת מוניטין העוסקת בכך באופן מקצועי ואמין. אסור לשכוח שרכישת נכסים רחוק מהבית יוצרת מצבים שיהיה קשה להתמודד איתם ללא עזרה מקומית. הדברים החשובים שיש לברר אודות השקעה בנדל"ן בארה"ב הם :

סוג הנכס – כדי למקסם את הרווחים שלכם עליכם לדעת מהו סוג הנכס המוצע למכירה – בית מגורים, דירה במבנה מגורים, בניין משרדים, מרכז קניות וכדומה והאפשרות להשכיר אותם .

מיקום הנכס – ארצות הברית הנה ארץ רחבת ממדים המחולקת למדינות רבות. בכל מדינה פגע המשבר הכלכלי באופן שונה ויש לבדוק את הקשר בין הנכס לתופעה זו בהקשר של יכולת השכרת הנכס או מכירתו בעתיד .

מיסוי – יש לבדוק את חוקי המיסוי השונים התקפים לצורך עסקאות נדל"ן במדינות השונות. חוקי מיסוי ידידותיים עשויים להגדיל את הרווחים שלכם באופן משמעותי .

הלוואות – יש לבדוק את היכולת שלכם לקבל הלוואה לצורך רכישת הנכס. ברוב המקרים עדיף למנף השקעות מסוג זה בארה"ב בגלל חוקי המיסוי שמאפשרים לקזז את תשלום הריבית מהמס .

חברת ניהול מקומית – אם אתם מעוניינים להשכיר את הנכס תצטרכו חברת ניהול מקומית שתדאג לכל הפעולות הנחוצות, החל מגביית שכר הדירה, תיקונים שונים, תשלומי מיסים עירוניים וכדומה .

השקעה בנכס בארה"ב יכולה להניב רווחים נאים אם תלמדו להתנהג מהראש ולא מהבטן. בדיקות אלה נחוצות לפני כל עיסקת נדל"ן בארה"ב כדי שתוכלו להרוויח בעיסקה שלכם בצורה הטובה ביותר, ועל מנת שכל התהליך יתבצע על פי חוק ובהתאם לדרישות .

Similar Posts