תמונה להמחשה שתי ידיים אחת מגישה בית ואחת כסף

5 יתרונות להשקעה בנדל"ן בחו"ל

ההשקעה בנדל"ן נחשבת להשקעה משתלמת ביותר, במיוחד לאחר המשבר הכלכלי הגלובלי שהביא לעליית מחירים מתמדת ולמצב בו הביקוש עולה על ההיצע, גם בישראל וגם בחו"ל.   מאת –  דוד רפאל צוות האתר מהי השקעת בנדל"ן בחו"ל? ההשקעה בנדל"ן היא למעשה רכישה של נכס בין אם מדובר בקרקע, מגרש, דירה למגורים או מבנה המיועד למטרות עסקיות. כל…

ההשקעה בנדל"ן נחשבת להשקעה משתלמת ביותר, במיוחד לאחר המשבר הכלכלי הגלובלי שהביא לעליית מחירים מתמדת ולמצב בו הביקוש עולה על ההיצע, גם בישראל וגם בחו"ל.  

מאת –  דוד רפאל צוות האתר

דוד רפאל
השקעות נדל"ן בחו"ל (Vichaya Kiatying-Angsulee)

מהי השקעת בנדל"ן בחו"ל?

ההשקעה בנדל"ן היא למעשה רכישה של נכס בין אם מדובר בקרקע, מגרש, דירה למגורים או מבנה המיועד למטרות עסקיות. כל זאת ועוד משתלמים כאשר מדובר בהשקעה בחו"ל וזאת עקב סיבות שונות. בעבר, היה נהוג לחשוב שההשקעה בנדל"ן בחו"ל היא בעייתית עקב המרחק הרב מהנכס וחוסר היכולת לפקח עליו, אך כיום, האמצעים הטכנולוגיים שקיימים מאפשרים שליטה על הנכס בצורה טובה יותר.

למה כדאי להשקיע בנדל"ן בחו"ל?

ההשקעה בנדל"ן לאחר המשבר הכלכלי העולמי שהחל ב-2008 הפכה למשתלמת כמעט ברוב חלקי העולם, ועבור המשקיעים הישראלים והזרים – הנה 5 סיבות שמסבירות למה.

  • אטרקטיביות – שוק הנדל"ן בחו"ל מציע אפשרויות מגוונות להשקעה בין אם מדובר במשרדי יוקרה, נדל"ן מסחרי או נכסים למגורים.
  • תשואה – התשואה עבור הנכס בחו"ל היא תשואה נאה, בעיקר בגלל היתרונות שיש למשקיעים זרים, שתורמים לפריחת הכלכלה במדינה הזרה.
  • מידת ההשקעה – ההון הראשוני הדרוש  לביצוע השקעת נדל"ן בחו"ל מאפשר להשקיע בנכסים אטרקטיביים  ולקחת סיכונים. נדל"ן בחו"ל מאפשר השקעה בעלות נמוכה יותר- אפילו של כמה מאות אלפי שקלים, מה שמאפשר ליזמים צעירים להתחיל להרוויח ולהיכנס לשוק זה.
  • מימון – רכישת נדל"ן בחו"ל מביאה עמה שורה של גורמים מסייעים בתחום המימון כמו חברות פרטיות, קרנות ובנקים, אשר יכולים להפוך את ההשקעה הזו לאפשרית.
  • מיסוי – מדינות העולם אשר מצויות במשבר כמו גרוזיה למשל, מעוניינות בהון של משקיעים זרים, מה שיכול לעזור לכלכלה המקומית ולגרום לה לצמוח. על כן, שיטת המיסוי עבור משקיעים זרים יכולה להרבה פעמים לעבוד לטובת המשקיע ולהפוך את ההשקעה בנדל"ן בחו"ל למשתלמת עבורו.

דוד רפאל הוא יזם נדל"ן ובעלים של רפאל א.ג יזמות בע"מ.

Similar Posts