מתוך הכתבה - כותרת: לידיעת לפיד, סקר ב-25 חברות הנדל"ן: זה המספר הדירות העלוב שעומד בתנאי 0% מע"מ

רפאל נדלן: מהי כמות הדירות שזכאיות להטבת 0% מע"מ ואיפה הן נמצאות?

בכתבה שהתפרסמה באתר ביזפורטל נערך סקר בין 25 חברות נדל"ן בישראל ונמצא כי ישנה כמות של פחות מ-3000 דירות שיכולות לעמוד בזכאות להטבה. מספר זעום זה מאיר את ההטבה השנויה במחלוקת באור אחר.  מאת: קבוצת רפאל נדל"ן – צוות האתר דוד רפאל מקבוצת רפאל נדלן מציין כי בכתבה נכתב שהיו למעלה מ-2,000 הסתייגויות שהוגשו לחוק,…

בכתבה שהתפרסמה באתר ביזפורטל נערך סקר בין 25 חברות נדל"ן בישראל ונמצא כי ישנה כמות של פחות מ-3000 דירות שיכולות לעמוד בזכאות להטבה. מספר זעום זה מאיר את ההטבה השנויה במחלוקת באור אחר. 
מאת: קבוצת רפאל נדל"ן – צוות האתר
קבוצת רפאל נדל"ןדוד רפאל מקבוצת רפאל נדלן מציין כי בכתבה נכתב שהיו למעלה מ-2,000 הסתייגויות שהוגשו לחוק, שלא צפוי להיות מחוקק לפני אוקטובר. גורמים בשוק הנדל"ן טוענים כי דחיית התכנית תוביל לכך שמחירי הדירות ינסקו.
עוד עולה מהסקר כי העיר שבה המספר הגדול ביותר של הדירות שעשויות להתאים לזכאות היא ראש העין, שם ציינו החברות כי להן 520 דירות כאלה. לאחר מכן נמצאת חריש עם 500 דירות, ואשקלון עם 435 דירות. ברחובות יש לחברות בדירוג 315 דירות. גבעת שמואל נמצאת במקום האחרון עם 10 דירות בלבד, כאשר בפתח תקווה 12 דירות, אשדוד ונתניה עם 25 דירות כל אחת.
רפאל נדל"ן, דוגלת ביעול וצמיחה מתמדים, מה שמתאפשר על ידי יישום עקרון איחוד השירותים. אצלנו, כל תהליכי הפרוייקט, מתבצעים תחת מטריה אחת, למזעור סיכונים ושמירת האינטרסים של הלקוח באשר הוא.

Similar Posts