רפאל נדל"ן – התאוששות שוק הנדל"ן במנהטן

שוק הדיור בארה"ב נמצא במגמת התאוששות ויזמי הנדל"ן הרבים ממשיכים להאמין בהשקעה בניו יורק. ישנם מספר פרויקטים המוצעים  כעת בהארלם.

נכתב על ידי דוד רפאל – קבוצת רפאל נדל"ן

דוד רפאל
דוד רפאל - התאוששות נדל"ן בארה"ב

בכתבה שפורסמה בYNET נכתב במפורט כי שוק הנדל"ן האמריקאי נפגע בשנים האחרונות בצורה משמעותית ומחירי הדירות צנחו, אך עושה רושם כי מדובר בירידה לצורך עלייה מאחר והשוק האמריקאי נמצא במגמת התאוששות וקיימות בו הזדמנויות קורצות לעין. השקעה בניו יורק עושה רושם כהתחלה טובה. הארלם לדוגמה מהווה מקום טוב ובטוח להשקעה, על אף המרחק ממרכז העיר. מדובר באזורים  הנמצאים בצמיחה וזוכים להשקעה עצומה מעיריית ניו יורק ונחשבים למושכים במיוחד להשקעה.

בימים אלה יוצאים לשיווק שני פרוייקטים גדולים. האחד, HAP FIVE יכיל 8 קומות, 20 דירות, גינה פרטית לכל דירה וגג משותף. הבניין ממוקם בין הרחובות 117 ל118 על שדרת 329 המזרחית. הפרויקט קרוב מאוד לאיסט ריבר שם ממוקם מרכז קניות גדול וחדש.הקרקע עצמה נרכשה לפני כחצי שנה בעלות של 1.3 מיליון דולר לאחר שבשנת 2008 שוויה הכולל עמד על 2 מיליון דולר.

הפרויקט השני הוא בניין SIX HAP. הוא יכילי 9 קומות, 19 דירות שגודלן יהיה בין 69 ל80 מ"ר. הבניין יהיה ברחוב 110 פינת שדרת מדיסון, מרחק בלוק אחד מחלקו הצפוני של סנטרל פארק. הקרקע נרכשה בעלות של 2.5 מיליון דולר.

מחיר דירת שני חדרים באחד הפרויקטים יעמוד על 1.5 מיליון קל, מחיר הנמוך לעומת דירה דומה במרכז תל אביב. התשואה מהשכרת הדירה צפויה לעמוד על סדר גודל של 7%. בהחלט ניתן לראות כי השוק במגמת התאוששות מרשימה.

דוד רפאל – דוד רפאל הוא יזם נדל"ן בעלים של רפאל א.ג יזמות בע"מ .
כתובת:רחוב שהם 5, בנין פז 1 מתחם הבורסה, רמת גן, קומה 19.
טל.: 073-7055771
פקס: 073-7055777
אתר הבית: http://www.refaelnadlan.co.il

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *